Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

Posiadam licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 26650. Obowiązuje mnie Kodeks Etyki Zawodowej (sprawdź), chociaż pomimo obowiązku, taki sposób postępowania jest dla mnie oczywisty i naturalny.

Z wykształcenia jestem magistrem filologii angielskiej.

 

 

Jestem członkiem Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, dzięki czemu mogę stale podnosić swoje kwalifikacje i uaktualniać wiedzę związaną z rynkiem nieruchomości, także pod kątem prawnym. Jako mój klient możesz być pewny, że nawet w przypadku zawiłej sytuacji prawnej Twojej nieruchomości, będę w stanie znaleźć rozwiązanie, jeśli takie istnieje. Zapewniam bezpieczną transakcję obu stronom także dzięki ubezpieczeniu OC.

Sprawdź mnie w Centralnym Rejestrze Pośredników TUTAJ

Nadrzędnym celem w mojej pracy jest budowanie dobrej relacji z klientem oraz poznanie potrzeb obu stron: sprzedającego i kupującego tak, aby skutecznie połączyć ich w „transakcyjną parę”.

Jestem energiczną osobą, uwielbiam działać i pomagać ludziom w spełnianiu marzeń o własnych czterech kątach.

Każdą nieruchomość traktuję jako osobny projekt, nad którym pracuję kompleksowo aż do finalizacji w kancelarii notarialnej. Dokładnie tak, jak z dzieckiem: pojawia się, otaczamy je opieką i troską a potem wypuszczamy w świat. Dlatego jako mój klient możesz być pewny, że będę w pełni zaangażowana w proces sprzedaży. Nie gromadzę jak największej liczby nieruchomości właśnie dlatego, aby móc w pełni poświęcić się bieżącym projektom.

Czystą przyjemnością jest dla mnie nieustanne zdobywanie nowej wiedzy w zakresie nieruchomości, Home Stagingu, marketingu oraz obróbki graficznej. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę.